Wszystko co pokazałem, jest godne uwagi.

09. 12 .21 r . Warszawa.

Nad ranem obudziła mnie krótka wizja. Tak krótka, że z powodzeniem mogłabym ją nazwać wizyjka. Była niewyraźna i może dlatego zwróciłam na nią uwagę. Przypominała mi dwie wizje z otwieranymi drzwiami i nadejściem Jezusa, one też były niewyraźne.

Nad ranem miałam ciekawą wizję, która nie daje mi spokoju … Jestem w jakimś obcym mi mieszkaniu, jest kilka osób, których nie znam. Na coś wszyscy czekamy, ale nie wiem na co. Pytam się kogoś kto stoi obok … 
- To gdzie jest ten mesjasz ? 
- A tu ! 
… I ten ktoś pokazuje mi ręką drzwi na końcu krótkiego korytarza. Drzwi do pokoju. Jasne drzwi. Rozumiem tym samym, że to za tymi drzwiami w pokoju jest mesjasz. I pomyślałam wtedy … Czyli już jest … 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2021/03/20/polaczysz-sie-ze-swoim-ja-i-spelni-sie-wszystko http://rozmowyzniebem.pl/wp/2021/09/10/znaki-nieublaganie-nadchodzacych-chwil/

Tym razem jestem w szkole. Szkolny budynek, korytarz. Wchodzę głównymi drzwiami i nie jestem gościem, a raczej pracownikiem, takie mam wrażenie. Mimo, że budynek jest mi znany, to jestem zaskoczona. Widzę ręce, które rozwijają na korytarzu długi dywan. Pierwsze skojarzenie; „czerwony dywan” dla super gości. Z tym, że ten nie był czerwony. Kolor przypomina złamaną biel, do lekkiej szarości. Zdziwiona wracam na to szczególną uwagę, ponieważ dywan jest bardzo pulchny i przyszło mi nawet do głowy, że wygląda jak chmurka raczej, niż jak prawdziwy dywan. Pytam tego kogoś, do kogo ręce należą …

 • Co się dzieje ?
 • Ktoś ważny przychodzi.

I tyle. Aaaa… ! Korytarz był spowity w liczne światełka, które unosiły się w powietrzu nad dywanem … W sumie pięknie to wyglądało i ewidentnie czekano na Gościa, który miał przybyć tuż, tuż …

Na kawie nie wiem jak zacząć pytać, bo widzę, że Piotr ma głowę pochłoniętą wyłącznie firmą. Martwi się, gdyż nie ma pieniędzy na pensje, a przecież święta za dwa tygodnie. Nikt mu nie płaci, tak więc i on nie płaci. Cały łańcuch zdarzeń … Opowiadam mu spokojnie o mojej wizji, nie reaguje …

 • Hmm … Ten dywan … Jest godny uwagi ? Takie to było niewyraźne … – pytam niepewnie.
 • Wszystko co pokazałem, jest godne uwagi.
 • Hmm … Dywan, światełka, miałam wrażenie, że to święta.
 • No to ja ci powiem coś. Miałem wizję z Mikołajem. Podobną do tej sprzed roku.
Miałem wizję. Jesteśmy w domu na święta. Przy stole my wszyscy. Na kominku w pokoju pojawiła się porcelanowa kukiełka dziadek do orzechów. Kłapał zębami jak w bajce i mówił; czas na prezenty. Odwracam się i widzę w fotelu bardzo wysokiego mikołaja. Na czerwono ubrany, białe włosy, broda. Nawet miał czapkę. Wstał i idzie przez stół. Po prostu wtopił się w stół jak duch i zaczął iść do każdego z nas. Zaczął od ciebie. Dał ci okładkę złotą z napisem Bóg. Okładkę do księgi. To była okładka, a ty masz dać środek. I dał ci złotą szkatułkę wysadzaną kamieniami. Ile razy tam sięgniesz, to będziesz miała. Innym dał różne rzeczy … A ty ? Mikołaj odwrócił się do mnie i powiedział. Mały, przyszedłem głównie po ciebie. I podał mi rękę. Kiedy podał powiedział do ciebie … Zwrócę go …. i zobaczyłem cyfrę 30 dni albo 30 styczeń. Podał mi rękę i zniknęliśmy. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2021/04/27/patrz-ujawnil-sie/ 
 • Przyszedł do nas Mikołaj. Był wielki, powiedział coś każdemu z nas, nie wiem co. Dał prezenty i się na naszych oczach rozpłynął… Usłyszałem tytuł książki; „I tu zaszła zmiana”. 

Nie wiem jeszcze jak to rozumieć, ale widzę, że Piotr cały w nerwach. Uspakajam go trzymając za rękę. Boję się każdego większego stresu, bo zawał murowany.

 • Tak łatwo mnie nakręcić, przyznaję.
 • To nie jest zwykłe nakręcenie, nad tym pracuje wielu.
 • No widzisz ? Musisz się uspokoić, bo dajesz gackom radość.
 • ……. – zamilkł.
 • Przedwczoraj powiedział Ojciec Przyjdzie do ciebie nowy nauczyciel, a teraz ten dywan … Zauważ, że to była ewidentnie szkoła. Ojciec często nawiązuje do szkoły, bo cały czas się uczymy, przechodzimy z klasy do klasy … Może to faktycznie dla Chrystusa ten dywan ?
Pamiętasz ?… Homiel niedawno zapowiedział, że dużo lepszy nauczyciel nadchodzi ? – pytam Piotra. 
Już jest.
No to na co czeka ? 
Klasę szykuje. 
Ilu uczniów będzie ? 
Jeden. 
Czego mam się uczyć ? – pyta Piotr. 
Niczego, masz sobie przypomnieć. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2017/09/17/bedziemy-szli-razem-bedziemy-razem-to-robic-co-bedziemy-robic/
Po co ludzie przechodzą gehennę na Ziemi, kiedy nad nią mam kontrolę ? 
Po co to wszystko ? 
Po co jest ta Ziemia ? Po co męczyć tych ludzi ? Po co ? 
Świat to test. Test z podpowiedziami. 
A Chrystus to korepetycje, żeby cię ratować, żebyś egzamin zdała. 
Bo jak raz oblejesz, to jest koniec z tobą ? 
Nie. 
Wziął twoje grzechy i masz szansę powtórzyć tę klasę. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2019/06/05/ty-jestes-dla-mojej-chwaly/
 • Czas wymienić zużyty sprzęt.
 • Zobacz, tyle piszesz i od niego nic.
 • Przyjdzie ktoś, kto cię pokieruje, zamknie klamrą.
 • Nauczyciel to jest Ktoś, kto cię dobrze zna i tak naprawdę to jest ktoś, kogo ty dobrze znasz.
 • …….. – uśmiecham się szeroko i nawet nie próbuję udawać.
 • Ojciec mówi do ciebie …
 • Piotr jest podłączony niewidocznie pod kroplówkami.
 • Jest podłączony na glukozie, na aparacie oddychającym.
 • . Żebyś sobie to uzmysłowiła.
 • Przypominam ci wizję ! ….
 • Aaaa … Z 10 lat temu widziałem siebie jak idę w ciemności, w koszulce. Miałem nad sobą chmurę, z której na mnie waliły grzmoty i śnieg. Jedyne co miałem w ręku to ciepły kubek, on mnie rozgrzewał. Wszystko się skupiło na mnie i miałem tylko ten kubek – powiedział rozżalony.

4 przemyślenia nt. „Wszystko co pokazałem, jest godne uwagi.”

 1. nawet wydaje mi się że chodziło o młode pokolenie widzę to w swojej rodzinie także ,na wszystko mają czas ale Jezusa jakoś mało zauważają mało jest im potrzebny może na każdego musi przyjść odpowiedni czas?

 2. wizja w szkole? miałam też wizję w szkole? może sen? to było około 2 lat temu ,to co zapamiętałam to toże byłam na korytarzu szkolnym wchodziłam na schody prowadzące na wyższe piętro nagle nadbiegli uczniowie na te schody jakby się przerwa skończyła i spieszyli się na lekcje.odwróciłam się w ich stronę i na korytarzu przed schodami zobaczyłam Jezusa stał smutny ze spuszczoną głową ,zaczęłam wołać — zobaczcie Jezus jest tutaj ale oni nie zwracali uwagi na moje słowa i na Niego jakby Go w ogóle nie widzieli pobiegli szybko na górę a Jezus został sam na korytarzu smutny ze spuszczoną głową .

  1. Wow … Rewelacja. Pani wizja mówi, że ludzie nie widzą w swoim życiu Jezusa / Boga. Ciągle sie uczą i nadal nie widzą.

  2. To i ja ku pamięci napisze .
   Bo jak parę dni temu
   śniły mi się tam różne takie zdarzenia .
   .jakieś dziecko podarowane mi ,którym miałam się opiekować . jakiś dom .
   Ale w pewnym momencie zobaczyłam we śnie kogoś znajomego .we śnie rozpoznałam go ,(teraz już nie pamiętam) .
   Zobaczyłam jak tak w takim lekkiej jakby mgle stoi za nim Anioł
   Pomyślałam ,że stoi to Anioł ale bardziej przypominał Chrystusa .Był taki w białej szacie ubrany ale tak przepasany chyba czerwonym materiałem .
   Powiedziałam do Niego tak ze spokojem .
   ,,A ,to tak wyglądasz ,,…i jakby w myślach usłyszałam odpowiedź i pytanie .
   Tak wyglądam …
   czy chcesz od teraz widzieć ?
   Odpowiedziałam też w myślach .
   Tak .jestem gotowa .

   I obudziłam się .a przed oczami mam ciągle w pamięci ten sen .
   Myślę czasem o nim .

Możliwość komentowania jest wyłączona.