Patrz przez analogię.

14. 02. 21 r. Warszawa.

Pisałam dzisiaj ….

i jeśli trzy dni należy traktować dosłownie, a nie symbolicznie … o zapasach warto pomyśleć na poważnie. Ojciec wykorzystuje naturę do pokazania znaków, więc jeśli miałoby dojść do zaciemnienia nieba na kilka dni, to właśnie najprościej przez wybuch super wulkanu. Jednak, czy tak będzie ? Nie wiem. http://rozmowyzniebem.pl/wp/2021/02/14/bog-jest-ale-ja-tez-jestem/
 • Gdy będzie ciemno, czy prąd będzie działać ? – pytam głupio, a może wcale nie głupio.

Pamiętam pewien „sądny dzień” w Szczecinie, kiedy przez kilkanaście godzin nie było prądu. Z czasem nic już nie działało. Nie było ogrzewania, kanalizacji, wody, pozamykano sklepy. Mały nastał armagedon.

Rozpoczęło się o godz. 3.30 we wtorek, 8 kwietnia 2008 roku. W nocy. Do awarii doszło na linii energetycznej Krajnik-Glinki zasilającej miasto. Na Lewobrzeżu nie było prądu do godz. 18. To była największa awaria sieci energetycznej od czasów zakończenia II wojny światowej. https://gs24.pl/blackout-w-szczecinie-13-lat-od-awarii-pradu-stulecia-zobacz-zdjecia-i-wideo/ar/c1-9848468

 • Może przestać.
 • To i gazu nie będzie, zimno będzie.
 • Ciebie to nie dotyczy.

Czytam opis 3 dni ciemności w wizji Ojca Pio. Zwracam uwagę na kilka słów …

Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony ciemnościami! Od tego momentu, nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy.

U Ojca Pio ma być poranek, u mnie była 15.00. Kiedy w Polsce jest 15.00, w Los Angeles jest 7 rano. Jednak, czy to ma jakiś związek ? Pewnie nie.

Nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. I to jest ciekawe. W wizji faktycznie siedzieliśmy skuleni pod oknem i baliśmy się nawet ruszyć, a tym bardziej wyglądać przez okno. Czekaliśmy, aż wszystko się skończy. 

Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Cóż to znaczy ? Czy to ta mała paruzja ?

…wielu zginie od przerażenia i rozpaczy.W mojej wizji na ulicy widziałam kilku zaledwie ludzi. Dziwiłam się, że było ich tak mało. Może to jest ta przyczyna …16. 02. 21 r. Warszawa.

Miałam do publikacji przygotowany tekst, który zakończyłam zdaniem;

Jest wiele scenariuszy 3 dni ciemności, ale to wizje Faustyny i Ojca Pio wydają się bardzo prawdopodobne. Gdybyśmy mieli kierować się jedynie logiką, jak może wyglądać faktycznie ten czas biorąc pod uwagę fakt, że nie o święcone świece tu chodzi ?

 • Krew też nie była poświęcona.

Ale zdarzyło się coś dziwnego nad ranem, co zupełnie zmieniło moje plany. Jestem już przebudzona i widzę w głowie scenę zabijania zwierząt w Egipcie. Było to doznanie krótkie, ale otrzeźwiające. Takie nagłe scenki z Biblii muszą coś znaczyć, więc zaczęłam się naprawdę głęboko zastanawiać. Czy faktycznie ta krew nie była poświęcona ? Przeczytałam jeszcze raz tekst w Biblii ;

12;1 Pan powiedział do Mojżesza i Aarona w ziemi egipskiej: 2 «Miesiąc ten będzie dla was początkiem miesięcy, będzie pierwszym miesiącem roku! 3 Powiedzcie całemu zgromadzeniu Izraela tak: Dziesiątego dnia tego miesiąca niech się każdy postara o baranka dla rodziny, o baranka dla domu. 4 Jeśliby zaś rodzina była za mała do spożycia baranka, to niech się postara o niego razem ze swym sąsiadem, który mieszka najbliżej jego domu, aby była odpowiednia liczba osób. Liczyć je zaś będziecie dla spożycia baranka według tego, co każdy może spożyć. 5 Baranek będzie bez skazy, samiec, jednoroczny; wziąć możecie jagnię albo koźlę. 6 Będziecie go strzec aż do czternastego dnia tego miesiąca, a wtedy zabije go całe zgromadzenie Izraela o zmierzchu.7 I wezmą krew baranka, i pokropią nią odrzwia i progi domu, w którym będą go spożywać.

Choć nie ma tu słowa „poświęcenie” to jednak … 

Jezus został pojmany i stracony w Paschę, według żydowskiego kalendarza – tego samego dnia wszyscy Żydzi poświęcali baranki, żeby pamiętać tego baranka w 1500 r.p.n.e., który sprawił, że Śmierć przeszła obok (Pascha – hebr. פֶּסַח najprawdopodobniej: przejść nad, ew. przejście, pominięty, oszczędzony). Pamiętaj ofiary Abrahama, że jednym z tytułów Jezusa było: https://dobra-nowina.thelife.today/2017/04/12/passover-sign-of-moses-znaczenie-paschy-mojzesza/

A więc krew tych dosłownie poświęconych zwierząt była w rozumieniu hebrajskim właśnie poświęcona. I Ojciec zwrócił mi na to uwagę. Kiedy Piotr przekazywał mi te słowa, powiedział to w formie pytającej, na co wcześniej nie zwróciłam uwagi. I to był błąd. Powinno być …

 • Krew też nie była poświęcona ?

A to zupełnie zmienia postać rzeczy. Pytam się Piotra dla pewności…

 • Powiedz mi, bo nie daje mi to spokoju…
 • Daj mi święty spokój, już z rana pytasz ! – wkurzył się mocno, ale zaraz sam zaczął…
 • Widzę strzał w 10.
 • Really ?! – robię wielkie oczy.
 • A jaka jest różnica między świecami poświęconymi, a nie poświęconymi ?
 • A jaka jest różnica między chrztem, a nie chrztem ?
 • Wow…. A jakie ma to znaczenie, że mają być poświęcone ?
 • A jakie miało znaczenie, że były naznaczone drzwi ?
 • Patrz przez analogię.
 • …….. – no po prostu nie mogę w to uwierzyć … !
- Fala wszystkich zabijała, ale cielce zostały ofiarą. 
To była ofiara, dlatego ominęło ich dzieci. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2021/06/08/modlitwa-dla-ojca-jest-bardzo-wazna/ 

Nie tyle uwierzyć w te święcone świece, ale w to, że Ojciec zwrócił mi na to uwagę ! Nie chciał, żebym popełniła błąd. Jestem tak wzruszona tym faktem, że płakać mi się chce.

 • Spodziewałaś się, że tak Bóg powie ?
 • Trzy dni mają być nagle, ludzie nie zdąża poświęcić – myślę głośno.
 • Dlatego będzie pomór.
 • Ojcze, wielu ludzi nic nie wie o trzech dniach ciemności. Nawet chrześcijanie.
 • Którzy ludzie ?
 • Napisz co masz napisać i nie zadawaj pytań.
 • Noe nie zadawał tyle pytań, tylko robił co mówiłem.
 • Kto chce, będzie wiedział.
 • Kto nie chce, to nie.
 • Wiesz jak w Stanach szerzy się grzech ?
 • Prawdziwa Gomora.

W takim razie może faktycznie zacznie się w USA ? Ojciec Pio mówi jeszcze; Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.’’ … Przecież to w USA ma dojść do wielkiego kataklizmu naturalnego …

Rozmawiamy cały czas siedząc przy kawie . …

 • Fajnie sobie tak siedzimy, pijemy, a czas leci.
 • Ojcze, w wizji Ojca Pio są słowa; Ja sam przyjdę. Co to znaczy ?
 • Czy Pio to autoryzował ?
 • ??? No chyba tak …
 • No to będzie.
 • Ale to jest ta mała paruzja ?
 • ……… – nie ma odpowiedzi.

Faustyna również opisuje 3 ciemności.  „Napisz to, że nim przyjdę jego Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki: zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym”.

Gdyby tak połączyć Ojca Pio i Faustynę razem …

Czy … Ja sam przyjdę =ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela” … ??? 

4 przemyślenia nt. „Patrz przez analogię.”

 1. „Kto chce, będzie wiedział.
  Kto nie chce, to nie.”
  „Ojciec Petar wie, że pierwsze trzy tajemnice są związane z Medziugorjem. Pierwsze dwie będą przestrogą i wielkim ostrzeżeniem, potwierdzą światu, że Matka Boża objawiała się w Medziugorju i że widzący mówili prawdę. Trzecia tajemnica będzie niezniszczalnym znakiem, przed którym nawrócą się liczne dusze, a pozostałe tajemnice najprawdopodobniej będę wstrząsającymi wydarzeniami, które potrząsną światem i będą dla wielu wezwaniem, aby się nawrócić i niczego się nie bać.
       O trzeciej tajemnicy wiadomo najwięcej. Widzący twierdzą, że jest mowa o „wielkim znaku”, który w dokładnie określonym czasie nagle pojawi się w miejscu pierwszych objawień Matki Bożej, na Górze Podbrdo, nazywaną obecnie Wzgórzem Objawień. Będzie widoczny, trwały i niezniszczalny. Tak Matka Boża spełni swoją dawną obietnicę daną widzącym jeszcze na początku objawień, że pozostawi jasny dowód swojej obecności w Medziugorju. Widzący mówią, „w szczególny sposób zostawia go dla tych, którzy jeszcze są daleko od Boga”. 
       -Będzie to w gruncie rzeczy dar Matki Bożej, aby było wiadomo, że była z nami – mówi Mirjana. – Będzie widoczne, że nie można tego zrobić ludzką ręką, że jest to coś tak naprawdę od Boga.”
  http://www.medjugorje.org.pl/dzial-informacyjny/pisza-o-medziugorju/575-dziesiec-tajemnic-co-kryje-tajemniczy-pergamin.html

  Ojciec Petar, który ma objawić tajemnice ma 75 lat, więc czasu coraz mniej.
  W ok 20 min. prowadzący porównuje 3 dni ciemności ( niewiary) do 3 dni poprzedzających wypełnienie się tajemnic z Medjugorie przez analogię:
  https://www.youtube.com/watch?v=JJ8wUUBKXHU&t=1227s

  1. „Trzecia tajemnica będzie niezniszczalnym znakiem, przed którym nawrócą się liczne dusze, a pozostałe tajemnice najprawdopodobniej będę wstrząsającymi wydarzeniami, które potrząsną światem i będą dla wielu wezwaniem, aby się nawrócić i niczego się nie bać.”

   Czyli pasuje.
   Z wczorajszej rozmowy wynika , że wizje o 3 dniach przekazane różnym osobom trzeba ułożyć jak puzzle w całość.

 2. Ja w innych.objawieniach przeczytałam że 3 dni ciemnosci zaczną się w mrozną zimowa noc w czwartek i trwac bedą do niedzielnego poranka palić będą się tylko poswięcone świece i to tylko u tych ludzi ktorzy są blisko Boga niewolno nie tyle wygladac przez okna co trzeba je szczelnie zasłonić zeby nie było nic widac.co się dzieje na zewnątrz kto wyjrzy zginie jak żona Lota

  1. Też znam tą przepowiednię.
   Tak jak Maria napisała, nie każdemu uda się zapalić poświęconą świecę, mimo, iż ją będzie miał.
   Proszę sobie wyobrazić: bardzo mroźna zimowa noc itd.
   Co czeka ludzi w dużych miastach, w blokach???

Możliwość komentowania jest wyłączona.