Dzieje się, wszystko przed tobą.

13. 05. 20 r. Warszawa.

Wieczorem.

Piotr opowiada …

 • Siedzę przy biurku i widzę faktury da zapłacenia. Zerkam na daty i widzę, że do zapłaty mam jeszcze miesiąc. Chcę je odłożyć, ale czuję na karku, że mam zapłacić już teraz. No to przelałem te 40 tysięcy. Godzinę później zdzwoni do mnie facet i mi dziękuje prawie z płaczem. Okazało się, że miał na koncie tylko 40 złotych … – Piotr podekscytowany.
 • Jak Ty to robisz Ojcze ?
 • Bóg jest jeden.
 • ……… – wzdycham. Wszechmoc Ojca jest po prostu … brak słów.
 • Byłem dzisiaj u dentysty. On chce mi wyrwać ząb ! Już w środę, tak szybko ?
 • BierzJeszcze zdążysz.
 • Uuuu… A nie później ?
 • … Ojciec mi pokazał teraz, że miałbym problem z kością i ból taki, że …
 • W Niebie byłoby słychać.

Piotr nie przywiązuje do tego większej wagi, ale pamiętam zdanie Ojca; zdążysz z zębem zanim urośniesz. Dla mnie kwestia zęba stała się dodatkowym wyznacznikiem daty. Chciałabym o dacie podrążyć dalej, ale migrena mnie trzyma od kilku godzin i nie mam siły myśleć.

 • Zaraz ci przejdzie, w Niebie jestem.
 • ……… – patrzę się na niego nieprzytomnie. Ma zamknięte oczy.
 • Widzę drzewo, pełno jakby jabłek pomarańczowych, włożyłem ci to do głowy.
 • Co robisz ! To drzewo mądrości.
 • No to zmądrzeję przy okazji – śmieję się.
 • Ktoś to wyciągnął i włożył ci do głowy rzekę… Dziwna ta rzeka, z lodem …
 • …….. – zaczęłam słuchać uważniej. Chyba faktycznie tam jest …
 • Jak to jest iść do Nieba ?
 • Przechodzę przez przesłonę i jestem – znowu zamknął oczy.
 • … Ludzi tam widzę, pełno … Z daleka wielką postać w białej szacie …


Trochę to trwało zanim wrócił do rzeczywistości.

 • Nie mam włosów, zęba chcą mi wyrwać, stary się robię … – śmieje się głośno.
 • Nie masz, a każdy będzie chciał cię dotknąć, a nie będą mogli.
 • A dlaczego ?
 • Zawsze muszą dążyć do czegoś ludzie, bo kiedy nie mają do czego dążyć, tracą sens.
 • Hmm… To prawda … – przyznaję.

W TV pokazują wczorajsze obchody rocznicy śmierci Piłsudskiego.

 • I kto by pomyślał, że widziałem go w piekle – Piotr zdziwiony.
 • Hmm… W sumie to za co tam jest ?
 • Za wiele.
 • Być bohaterem u ludzi, nie zawsze oznacza być w oczach Ojca.

Piotr zaczął pędzić po kanałach.

 • Nie szalej tak – nie wytrzymałam.
 • A planety szaleją …
 • O ! – natychmiast to sobie przypomniałam.
- Wiesz co mówi mi teraz Homiel ? 
- Szał niebieskich ciał. nuci mi tę piosenkę.. Co chcesz przez to powiedzieć Homiel? 
- Przyszłość. Posłuchaj refrenu piosenki.

A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją. A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją. 

- Homiel, o co chodzi? 
- To przekaz, nie wywiad. 

Hmm… Nie chce powiedzieć więcej i w tym momencie przypomniałam sobie pewne słowa sprzed dwóch lat; 

Kiedy 5 planeta twojego układu zrówna się z Ziemią, wtedy nadejdzie koniec. 

- Czy ma to jakiś związek ? - pytam. 
- Od dwóch dni widzę jak tablice z przykazaniami są złote i otaczają ziemię i są wielkości ziemi, otoczyły z czterech stron świata… – Piotr ciągle w zadumie. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2017/08/24/jestem-aniolem-prowadzenia-a-nie-aniolem-zwiastowania/ 
 • No właśnie, ale się nie dzieje jednak …
 • Dzieje się, wszystko przed tobą.

Jednego dnia oglądam film, gdzie naukowcy potwierdzają prawdziwość całunu, a drugiego oglądam film, gdzie naukowcy udowadniają, że to fałszerstwo. Dzisiaj jest ten drugi dzień.

 • Ojcze, widzisz to ? Ciągle próbują go podważyć.
 • Nie przyzwyczaiłaś się jeszcze córko ?
 • Walczymy o wszystkich, lecz skażonych nie zabierzemy.Dopisane 28. 11. 2020 r.

 • Dzieje się, wszystko przed tobą.

Trudno powiedzieć na czym miałoby polegać „planety szaleją, ale ciekawe informacje umieścili Hebrajczycy.

Niedawnemu odkryciu przez NASA legendarnej Planety X towarzyszyło równoległe objawienie od eksperta od kodów biblijnych, który znalazł ukryte wskazówki w Biblii, że planeta rzeczywiście jest Nibiru, wysłana przez Boga jako pre-mesjańskie ostrzeżenie dla świata: pokuta.

Kody biblijne posunęły się nawet do tego, że sugerują, że niedawne wstrząsy atmosferyczne i geologiczne, takie jak potężne huragany i trzęsienia ziemi, mają związek z tym odkryciem.

Po latach obalania i zaprzeczania istnieniu Planety X, Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) ogłosiła dwa tygodnie temu, że naukowcy z Caltech znaleźli dowody na wciąż niewidoczną dziewiątą planetę. Naukowcy wysunęli teorię, że aby wyjaśnić anomalie na orbitach innych mniejszych obiektów, musi istnieć ciało planetarne dziesięciokrotnie większe od Ziemi. Uważają, że ma on radykalnie eliptyczną orbitę, która zabiera ją na 60 miliardów mil od Słońca, wymagając 10 000-20 000 ziemskich lat na jedną pełną orbitę. https://www.israel365news.com/96503/bible-codes-nasa-discovery-nibiru-pre-messianic-warning-world-video/

11 przemyśleń nt. „Dzieje się, wszystko przed tobą.”

 1. A czy mili państwo obserwują niebo zgodnie z zaleceniami? ☺️
  Kilka dni temu uformował się podczas zachodu słońca ogromny jaśniejący słup/tunel. Taki pionowy w górę.
  A wczoraj podczas wschodu słońca. Na niebie wczoraj nie było ani jednej chmurki z rana. Tylko słońce i ogromny pionowy świetlisty tunel. Rozmawiałam że znajomymi i nie pozostają wobec tego zjawiska obojętni.

     1. 2020 to astronomiczny rok św. Tomasza Apostoła: najpierw wielka kometa NEOWISE (C/2020F3) w peryhelium 3 lipca, czyli w dniu translacji jego relikwii do Edessy, a teraz wielka koniunkcja 21 grudnia w rocznicę jego śmierci AD 72. To jest astronomiczny rok Tomasza zwanego Didymos, czyli Bliźniaka. Czyj to brat?
      5 październik, wigilia do św. Tomasza Apostoła (u prawosławnych i unitów).

 2. Polecam legendy Franca:
  https://youtu.be/q366Ec91-98
  od 20min mówi o przelocie planetoidy, która spowodowała potop i wieczną zmarzlinę.

  Jeśli Nibiru jest prawdą i będzie przelatywać przez nasz układ słoneczny, to może spowodować niewyobrażalne kataklizmy spowodowane zakłóceniem orbit, pola magnetycznego, itp.

  Taka Nibiru może powodować cykliczny reset na Ziemi.

  PS. Franc mówi o jaju w którym jest źródło zła – podobną wizję miał przecież Piotr (od 15min filmu).

  1. Ciekawe jest też jak Zalewski mówi, że układ słoneczny jest zbudowany na regułach matematyki 16- stkowej. A ziemia i cała natura w systemie 15- stkowym.
   I np. cały różaniec zawiera 60 części, więc jest w systemie 15-stkowym ( 4×15). A system 10-siętny został wprowadzony jako prawo, które ma nas ograniczyć i nasz naturalny sposób myslenia. 

   W systemie 16-stkowym doba podzielona jest na 16 czasów, a każdy czas na 9 czasti czyli cała doba na 144 czasti i dalej jest podział na coraz mniejsze części czasu, po co? – co mogło być liczone w takich małych odstępach czasu, może prędkości kosmiczne (?!). 
   O systemie 16-stkowym w 2godzinie:
    https://youtu.be/a8YxoSDIUAM

   Tu już moje spostrzeżenia. Zastanowiła mnie liczba 144 czasti. W Apokalipsie liczba 144 tysięcy wymieniona 3 razy m.in. tu:

   „I śpiewają jakby pieśń nową przed tronem i przed czterema Zwierzętami, i przed Starcami: a nikt tej pieśni nie mógł się nauczyć prócz stu czterdziestu czterech tysięcy – wykupionych z ziemi”
   Ap 14:3
   Wiecie co mi przyszło na myśl:
   „Albowiem królestwo niebieskie podobne jest do gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem, aby nająć robotników do swej winnicy.  Umówił się z robotnikami o denara za dzień i posłał ich do winnicy..
   ..Gdy więc przyszli pierwsi, myśleli, że więcej dostaną; lecz i oni otrzymali po denarze.  Wziąwszy go, szemrali przeciw gospodarzowi, mówiąc: „Ci ostatni jedną godzinę pracowali, a zrównałeś ich z nami, którzyśmy znosili ciężar dnia i spiekoty”.  Na to odrzekł jednemu z nich: „Przyjacielu, nie czynię ci krzywdy; czy nie o denara umówiłeś się ze mną? Weź, co twoje i odejdź! Chcę też i temu ostatniemu dać tak samo jak tobie. Czy mi nie wolno uczynić ze swoim, co chcę? Czy na to złym okiem patrzysz, że ja jestem dobry?” Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi” Mt 20

   144 czasti to jest pełna doba, czas dla robotników. Jesteśmy robotnikami ostatniej godziny, czas się kończy. 144 tysięcy jako liczba symboliczna, 144 tys. wykupionych z ziemi, to wszyscy, którzy zapracowali na denara, w różnym czasie ale w ciagu tej samej doby. Dlczego ostatni będą pierwszymi? 
   „Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni. W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby – zabrzmi bowiem trąba – umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni”.1Kor15.51

   Pracownicy ostatniej godziny będą pierwszymi wykupionymi z ziemi, pochwyconymi?
   Myślicie, że coś na Ziemi przeżyje w razie uderzenia asteroidy i przebiegunowania? – może po to jest pochwycenie, żeby tych „wykupionych z ziemi” na ten czas gdzieś przechować.

   „Mały, zagarniesz towarzystwo, które masz zagarnąć.
   Hmm… Zobaczyłem teraz jak zagarniamy ludzi do przedpokoju, z ziemi do przedpokoju. W trakcie ich przechodzenia zmniejsza się światło nad ziemią, jakby gasła żarówka, aż w końcu ciemność zapadła nad ziemią.”
    http://rozmowyzniebem.pl/wp/2019/01/20/czas-zbierac-ludzi-na-arke-uratowac-ile-sie-da/

 3. Myślałem, że z „planety szaleją” może chodzić o tzw ‚wielką koniunkcję’ 21 grudnia Jowisza z Saturnem, czy coś takiego, ale 9-ta planeta X, daleko na krawędzi układu Słonecznego, jeśli jest wystarczająco masywna i o bardzo nachylonej osi obrotu wokół Słońca faktycznie może wywołać niezłe zamieszanie, w orbitach innych planet, albo może wytrącić jaką asteroidę. Rabbi Glazerson ze swoim odczytem kodu biblijnego do tej pory dość trafny był

 4. „Widzę drzewo, pełno jakby jabłek pomarańczowych, włożyłem ci to do głowy.
  Co robisz ! To drzewo mądrości.
  No to zmądrzeję przy okazji – śmieję się.
  Ktoś to wyciągnął i włożył ci do głowy rzekę… Dziwna ta rzeka, z lodem …”

  Liturgia na dziś:

  „Anioł Pański ukazał mi rzekę wody życia, lśniącą jak kryształ, wypływającą z tronu Boga i Baranka. Pomiędzy rynkiem Miasta a rzeką, po obu brzegach, drzewo życia rodzące dwanaście owoców – wydające swój owoc każdego miesiąca – a liście drzewa służą do leczenia narodów. Nic godnego klątwy już nie będzie. I będzie w nim tron Boga i Baranka, a słudzy Jego będą Mu cześć oddawali. I będą oglądać Jego oblicze, a imię Jego – na ich czołach. I już nocy nie będzie. A nie potrzeba im światła lampy ani światła słońca, bo Pan Bóg będzie świecił nad nimi i będą królować na wieki wieków.

  I rzekł do mnie: «Te słowa wiarygodne są i prawdziwe, a Pan, Bóg duchów proroków, WYSŁAŁ SWEGO ANIOŁA, by sługom swoim ukazać, co stać się musi niebawem. A oto niebawem przyjdę. Błogosławiony, kto strzeże słów proroctwa tej księgi».”

Możliwość komentowania jest wyłączona.