Pozwolę innej nacji na działanie.

Wirus się sprawdza, wojna się sprawdza, więc po dużych wahaniach zdecydowałam się na opublikowanie tego tekstu.

 

24. 09. 21 r. Szczecin.

Znajdujemy chwilę na rozmowę. Piotr się nachyla do mnie …

 • Tylko się nie śmiej, nie rozumiem tego co widzę od 3 dni. Widzę 3 wielkie statki UFO w kształcie trójkąta, są większe 5 razy od stadionu narodowego, wiszą nad Polską. I oni …. – zawahał się.
 • Ja tego kompletnie nie rozumiem, oni wykorzystują swoją technologię do ochrony nas. Widzę tu oazę w tym kraju, w tym będzie udział wyższej technologii …
 • Noooo nie, tylko mi nie mów o UFO …. – nie mam weny, aby to dzisiaj analizować.
 • Nie daj boże zaczną mówić, że Bóg to UFO … – wkurzyłam się.
 • Nie martw się, UFO też Ja zrobiłem.
 • … Oddzielają jakoś Polskę od reszty świata, a do wszystkich Polaków, którzy mieszkają poza granicami wysyłają jakąś wiązkę energii, w której jest przekaz, że mają wracać.
 • Noooo nie …. – myślę już w duchu, że to kosmiczna bzdura jakaś.
 • Bóg pozwolił im działać.
 • ???!!! Hmm …. A dlaczego UFO ?
 • Bo nie anioły.
 • Pozwolę innej nacji na działanie.
 • Pomóżcie im, jesteście Moimi dziećmi też, tak im przekazałem.
 • …….. – szczęka mi opadła, oczy otwieram szeroko.
 • Dosyć tych wojen, dosyć niszczenia tego kraju.
 • W Polsce się pokażą. Świat wstrzyma oddech.
 • … Widzę jak sąsiednie kraje proszą o pomoc, widzę tunel połączony z inną ziemią, ona jest daleko. To jest 5, może 10 lat świetlnych stąd – Piotr patrzy przed siebie.
 • 5 a 10 to chyba jest różnica – myślę sobie, ale co tam … I tak nie do sprawdzenia.
 • Widzę ich technologię, widzę ich statki, one wszystko załatwiają. 3 trójkąty, w nich są mniejsze, w formie sześcianów, dziwną energię wytwarzają …
 • Hmm… Ale by było ! Będą „Ręce”, będzie UFO … – to dopiero show !
 • Powiedziałaś, że zapomną szybko – ... słońce w Fatimie. 
 • Nie zapomną. Długo będzie efekt sumo – … czyli rozdziawione usta z szoku.
 • Czy Ojciec chce przekonać ludzi w ten sposób, że nie jesteśmy sami we wszechświecie ?
 • Czy ja wiem … ? – zażartował.
 • Dosyć tego bandyctwa.
 • No … to … kurcze… niesamowite – wypaliłam w końcu, zabrakło mi słowa.
 • Niesamowite to dopiero będzie.
 • Czas spuścić zasłonę milczenia, a podnieść zasłonę widzenia.
 • …….
 • Ojcze, Polska jest ostatnio strasznie tłamszona, duszona.
 • Nie bój się, odpowiedź będzie straszna, miażdżąca na ich psychikę.
 • Pochylą się przed tym krajem, zobaczysz.
 • Ojciec pokaże.
 • Pokażemy ! 
 • Będzie trzask, prask i po wszystkim.
- Nadchodzi spora dawka emocji. 
- Hmm…. – nawet nie próbuję zgadnąć. 
- Czy nie uważasz, że jest dużo programów ? 
- ........wyprostowałam się gwałtownie. Przedwczoraj oglądaliśmy program o UFO, wczoraj o UFO, i to już nie teorie, ale podane fakty, aż się zdziwiłam, że tak dużo ostatnio o UFO. 
- No to będzie kolejny szok. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2020/12/06/nadchodzi-spora-dawka-emocji/

UFO … Kto by pomyślał … Ale przecież to już jest pewne. Oni tu są.

https://www.youtube.com/watch?v=60ZJQ4I7_3M US Navy confirms UFO videos are the real deal

https://www.youtube.com/watch?v=FAMCx6Kr1k8 UFO SIGHTINGS CAUGHT ON CAMERA | A compilation of the internet’s most divisive videos
Dopisane 05. 03. 2022 r.

Dopowiem tylko tyle, że ta „inna nacja” w przyszłości odegra w historii ludzkości ogromną rolę. Dlatego Ojciec powiedział …

W ostatnich dniach można zaobserwować w mediach większą odwagę w informowaniu społeczeństwa o UFO. Oczy otwieram ze zdumienia, gdy włączając wp.pl lub polsatnews.pl w głównych wiadomościach czytam o zaobserwowanym UFO nad Oceanem Spokojnym. Niewątpliwie coś się zmienia na naszych oczach. Zdradzę pewną tajemnicę. Mieliśmy ciekawą rozmowę, której nie chcę tutaj udostępniać, ale aby zrozumieć co się dzieje trzeba najpierw zrozumieć słowo; oswoić się. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2021/01/09/gdybys-wiedzial-ze-upadniesz-to-bys-usiadl/

21 przemyśleń nt. „Pozwolę innej nacji na działanie.”

 1. Zastanawia mnie określenie „nacja” jakby to byli inni ludzie, w znaczeniu „homo sapiens”, tylko skąd indziej (skąd?).

  Prawdopodobnie przeanalizowuję za bardzo, Bóg stworzył wszystko, dla Niego, to tylko inna „nacja” jego dzieci

 2. Olu. Jeżeli Ojciec mówi o przybyszach, mnie to nie dziwi zupełnie. Zawsze to bylo dla mnie naturalne. Że są bardziej rozwinięci, w zupełnie innych zakresach i nie ingerują, bo nie mogą, a z drugiej strony ziemia dla nich to jak dla nas ingerencja w mrowisko w lesie.

  1. W każdym razie wszystkie opowieści o spotkaniu z UFO, te bardziej wiarygodne, należałoby chyba przestudiować jeszcze raz.

   1. Szczegolnie ta: Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi UF-ami i innymi i przygląda się: co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją, Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę. Ludzie różne rzeczy znajdują, wykopują, w kamieniu… piramidy choćby. No nie wiemy, skąd to się wzięło. W związku z tym musimy założyć wszystko- powiedzial laureat nagrody Nobla.

 3. Jeszcze z innej beczki, w cieniu wojny: Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ma uzyskać większą kontrolę i uprawnienia do walki z pandemią. Takie są oficjalne założenia prac nad nowym międzynarodowym traktatem antypandemicznym. Za pięknymi słowami kryje się wielkie zagrożenie dla całych narodów. Założenia traktatu, to tak naprawdę ubrana w piękne słowa chęć do zwiększenia totalnej kontroli społeczeństw, ich życia i pracy.
  https://twojepetycje.pl/petycja/nie-dla-traktatu-pandemicznego-who/?
  https://www.youtube.com/watch?v=hhUgcIWUxlU
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/06/29/jacques-attali-osiagnij-rzad-swiatowy-przez-dobra-mala-pandemie/?fbclid=IwAR0DamLM7X3KUaIFZ9s8EoBYkjMrAr1F4Br5fIlojYVE055tM0oBSfzPw5I

  1. Na stronie stygmatyka Giorgio Bongiovanni też nagranie z Ufo obecnym w wojnie na Ukrainie:
   https://www.thebongiovannifamily.it/messaggi-celesti/2022/9352-le-astronavi-extraterrestri-presenti-nella-guerra-in-ucraina.html

   Obecność Ufo w pobliżu bombowców potwierdza głęboką motywację pozaziemskiej cywilizacji w celu kontroli wojen, które mogłyby zniszczyć ziemię i życie na ziemi.
   https://www.thebongiovannifamily.it/
   https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/slynny-stygmatyk-giorgio-bongiovanni-o-czasach-w-ktorych-zyjemy/

   Gdy nałożymy teraz na Putina wszystkie możliwe sankcje, a on wkroczy do Polski, to jakie środki pozostaną dla NATO? – wojna nuklearna?
   Jak Pani to napisała:
   „Ten, kto przyjdzie, musi być odpowiedzialny.
   Zobaczyłem jak trzyma rękę na przyciskach od bomby atomowej.”
   http://rozmowyzniebem.pl/wp/2022/03/01/czy-zwatpisz-we-mnie/
   To pomyślałam od razu o Ufo, że to oni bedą to kontrolować (?)

 4. Zaczynam sie juz gubic w tym wszystkim.Maja byc wulkany ,zaraza( niby sie juz konczy) wojny, meteoryt, tsunami, powodzie, kataklizmy natury a teraz jeszcze UFO?

  1. Warto warto jeszcze raz przeczytać;
   http://rozmowyzniebem.pl/wp/apokalipsa-sw-jana-losy-tego-swiata-sa-przypieczetowane/

   Cztery konie apokalipsy, wyjeżdzające ze stajni jeden po drogim w pewnym odstępie czasowym. Kiedy zacznie się epidemia, w trakcie jej panowania dojdą kolejne zdarzenia. Wojna, kataklizm, głód = śmierć.
   Z naszej wiedzy wynika, że poznanie innej nacji ma nam pomóc w przyszłym przetrwaniu, a także zmienić świadomość. Kiedy się okaże, że nie jesteśmy jednak sami we wszechświecie, to wiele wierzeń, dogmatów ulegnie zmianie.

 5. Ojcze proszę Ty się tym zajmij tak byśmy nie zatoczyli historycznego koła i znow nie wyciągnęli wniosków. Daj nam siłę, odwagę i miłość ❤️‍❤️

  1. Istnienie to dowolność, nie poznaliśmy tutaj całej dowolności.
   Jednak są wytyczne Taty których trzeba przestrzegać, bo wtedy dziać będzie się dobrze. Są wrogie siły, po to, potrzebni są strażnicy, też o tym pisałem.
   p.s.
   Wy zaś jesteście wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem [Bogu] na własność przeznaczonym, abyście ogłaszali dzieła potęgi Tego, który was wezwał z ciemności do przedziwnego swojego światła, wy, którzyście byli nie-ludem, teraz zaś jesteście ludem Bożym, którzyście nie dostąpili miłosierdzia, teraz zaś jako ci, którzy miłosierdzia doznali.
   Dopiszę że stan istnienia w tej animacji jest czymś tak niegodnym i żenującym, że aniołowie oburzyli się kiedy usłyszeli że Tata ma zamiar tam żyć i udzielić swojego miłosierdzia w osobie Jezusa, tak splugawionej nacji.
   Człowiek to brzmi dumnie, no zastanówmy się …
   Będzie o tym wszystkim co przeżyliśmy w każdym z nas
   osadzona wiedza i zapamiętana na wieki.
   Czy tędy będziemy chcieli iść inną drogą jak nie ta, wytyczona przez Tatę. To są rzeczy pierwsze, kończą się, a przed Nami nieskończone !!!

 6. Dwa lata temu kupiłem okazyjnie lunetę astronomiczną do popatrzenia na UFO, tak powiedziałem kuzynowi.
  Będzie się działo. A z tą nowa ziemią to pewne. Będzie exodus do Domu, do Nowej Ziemi dla wielu, dla uzyskania doktoranckich szlifów, wspominałem już o tym.
  Potem Wszyscy udadzą się do swoich mieszkań w Niebie.

  p.s. to co poniżej, będzie tyczyć się Wszystkich, nie tylko tych wyselekcjonowanych 🙂 …

  Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca. A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.
  Pamiętamy jak Jezus prosił Ojca o wszystko, tak i My będziemy mieli tak samo.

Możliwość komentowania jest wyłączona.