Będziemy naprawiać, szokowo.

30. 04. 22 r. Warszawa. Przewidziałem ci 62 lata. A możesz się Ojcze mylić ? – pytam głupio. „Twoje słowa mylić nie mogą” – zacytował Ojciec część modlitwy. 20 lat dostałeś Piotr. Równe 20 lat. 42 pamiętasz ? Piotr bardzo często, nawet na początku naszego małżeństwa twierdził, że będzie żył 42 lata. Nigdy nie był … Czytaj dalej Będziemy naprawiać, szokowo.

Po co pytasz Stwórcę o dzieło?

26. 04. 22 r. Warszawa. Piotr nie jest dziś rozmowny. Nie naciskam, widocznie ma swoje problemy. Biernie oglądamy TV, w ciszy, zamyśleniu. Kończy się dzień … Ojciec ma do ciebie pytanie – nagle. Czy jego wizyta ma dla ciebie znaczenie w kontekście tego, co się dzieje na świecie ? ??? …. Aaaa … Sześcian ? … Czytaj dalej Po co pytasz Stwórcę o dzieło?

Mój Syn zmartwychwstaje.

22. 02. 22 r. Warszawa. Już tydzień jesteśmy w Szczecinie, chodzę wkurzona, bo nie rozmawiamy. Dlaczego jesteś taka smutna ? – pyta mnie Ojciec w chwili, gdy jesteśmy sami. No bo jestem daleko od Ojca – chciało mi się krzyczeć. Mój Syn zmartwychwstaje, a ty jesteś smutna ? Natychmiast zauważam, że zmartwychwstaje – czas teraźniejszy. … Czytaj dalej Mój Syn zmartwychwstaje.

Wrócę.

18. 04. 22 r. Szczecin. Usłyszałem Chrystusa … Dłużej z wami zostać nie mogę. Z nami ? – przestraszyłam się. Nie, to chyba słowa z ewangelii, ale nie rozumiem dlaczego. Hmm … – może dlatego, że mamy Wielkanoc ? Czy o te słowa chodzi ? J13; Dzieci, jeszcze krótko jestem z wami. Będziecie Mnie szukać, … Czytaj dalej Wrócę.

Chrystus jest największym twoim przyjacielem.

12. 04. 22 r. Szczecin.  Jedziemy pociągiem. Jest okazja, aby chwilę porozmawiać … Nad ranem usłyszałem głos, był jakby z boku i góry, to był głos męski  … Za kilka tygodni nic nie będzie podobne do tego, co (obecnie) znamy. Taaak ? Ciekawe … A potem … Ta wojna nie będzie się liczyć. Zaczęłam łączyć pewne … Czytaj dalej Chrystus jest największym twoim przyjacielem.

Istota słowa jest ważna.

10. 04. 22 r. Warszawa. Wczoraj oglądałam Mapa grozy znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego – Piotr Bernatowicz Fundacja „Nautilus” – YouTube   KJ jest tak bardzo przekonany, że to się wydarzy, że aż przekonywujący. Streszczam te opowieści Piotrowi … On im mówi, a My się szykujemy. Jakiś przydrożny wymyśla i straszy ludzi. Przydrożny … – zamyśliłam się … Czytaj dalej Istota słowa jest ważna.

Jeden odchodzi, drugi przychodzi.

08. 04. 22 r. Warszawa. Jutro sobota. Harmonogram; kościół, zakupy … Jutro kawa ? Tak. A i ten harmonogram musi się skończyć. Awizuję. ??? …  – podnoszę swoje czułki wysoko. Awizuję, czyli zapowiadam.  Ale są jeszcze święta. Coś się stanie ze mną niedługo. …….. – z niemocy oczy unoszę  do góry, już nie chcę tego słuchać. … Czytaj dalej Jeden odchodzi, drugi przychodzi.

Będzie na nowo …

04. 04. 22 r. Warszawa. Nie do uwierzenia. Izrael opowiada się za Rosją W duchu powiedziałam do Ojca, że już chyba czas na Eliasza. Będzie okres do świąt i po świętach. … W jakim sensie ? – pytam, bo nie wiem, czy chodzi o wojnę, czy Piotra … Interesującym nas. A mogę popytać ? Dzisiaj … Czytaj dalej Będzie na nowo …

Są ofiarą na nowy początek.

03. 04. 22 r. Warszawa. Idąc na kawę mijamy salon Audi, który niedawno tu otworzono. W środku oczywiście Audi S8. Piotr staje jak wryty, zbliża twarz do szyby witryny … Kupiłbym, ale wiesz co ? Ostatnio widzę przed oczami nie znaczek Audi, a znaczek Mercedesa. Pokazują mi znaczek Mercedesa, nie wiem o co chodzi. Ja nie … Czytaj dalej Są ofiarą na nowy początek.

Zbawiciel nadchodzi.

31. 03. 22 r. Warszawa. Dzisiaj nad ranem zobaczyłem swój sześcian. Nadpłynął nade mną. Poczułem, że mogę się w nim zregenerować, gdybym chciał. Powiedziałem do niego, że może do ciebie też popłynąć, to mi odpowiedział … Jestem tylko dla ciebie. Ona ma swoją bryłę. ???!!! Kurcze … To dla mnie „wyższa szkoła jazdy” i nadal … Czytaj dalej Zbawiciel nadchodzi.