Nadchodzi Eliasz.

22. 10. 20 r. Warszawa.

Miałam dzisiaj krótką, ale niesamowicie wyraźną wizję. Ja i moja koleżanka, której nie widziałam od podstawówki jesteśmy w jakimś rowie. Obie kucamy, przed czymś się chowamy lub ukrywamy. Nie jestem do końca pewna, bo jedynie naśladuję to co robi ta koleżanka. To tak jakby gdzieś toczyła się bitwa, a my siedzimy skulone w rowie i czekamy. Ona do mnie mówi przerażona …

 • Metatron nadchodzi ! Nadchodzi ! Meti nadchodzi !!!

Gapię się na nią zaskoczona. Wystawiam z tego rowu na chwilę głowę, aby zobaczyć co ona takiego gada. Widzę kompletnie płaską, wielką równinę. A nad nią na niebie kłębiące się w jednym miejscu chmury. Kotłowały się tak gwałtownie jakby ktoś lub coś miało z nich się zaraz wyłonić. Chowam się z powrotem myśląc, że rzeczywiście coś tam się dzieje. Słysząc jednak Meti … chce mi się śmiać. Patrząc na jej przerażenie w oczach myślę sobie …

 • Zgłupiała, czy co ? Piotruś ?!!!  Piotrusia się boi ? – nie mogę zrozumieć jej tego przerażenia, bo przecież Meti to Piotruś. Tak go często między sobą nazywamy.

Ona powtarza ciągle to samo; Meti nadchodzi ! Mówiła to głosem przejętym, zdenerwowanym. Kiedy wybałuszam na nią oczy ze zdziwienia, wtedy się budzę.

Gdy się obudziłam, siedziałam do rana na łóżku próbując przypomnieć sobie jak się nazywała ta koleżanka. Za nic nie mogłam sobie przypomnieć jak ma na imię. Poczułam na własnej skórze wtedy co znaczy amnezja totalna. Męczyło mnie to do kawy. Opowiadam o wizji Piotrowi. …

 • … I nie mogę sobie przypomnieć jej imienia, nie widziałam jej z 30 lat.
 • Hanka … tak słyszę.
 • …….. – zaniemówiłam.
 • Ty naprawdę słyszysz Ojca. Nigdy nie mówiłam Hania, a właśnie Hanka – … nie mogę wyjść ze zdumienia. Piotr nigdy o niej słyszał, nie mógł o niej wiedzieć.
 • Hania prawdę powiedziała.
 • A dlaczego akurat ona ?
 • Żeby uwiarygodnić.

Hmm … Ciekawe … Jej nazwisko jest takie same jak rodowe nazwisko mamy Piotra. Może dlatego to ona, a może dlatego, że Piotr jej nie znał ? A może jedno i drugie ?


Wieczorem.

Poruszam kwestię wczorajszej wypowiedzi papieża.

 • On przetacza przypadek jakiegoś geja, który razem z innym wychowuje troje dzieci. Pytał się papieża, czy może chodzić do kościoła i ten pozwolił.
 • Co mu da chodzenie do Kościoła, skoro ciągle żyje w grzechu ?
 • Łza w oku Boga … Pamiętam jak dziś. Tak powiedział kiedyś Ojciec.
 • …….. – zapadliśmy w zadumę.
 • Jezus teraz mi powiedział o tej prostytutce. Powiedział jej idź i nie grzesz więcej …

EJ. 8 1 Jezus natomiast udał się na Górę Oliwną, 2 ale o brzasku zjawił się znów w świątyni. Cały lud schodził się do Niego, a On usiadłszy nauczał ich. 3 Wówczas uczeni w Piśmie i faryzeusze przyprowadzili do Niego kobietę którą pochwycono na cudzołóstwie, a postawiwszy ją pośrodku, powiedzieli do Niego: 4 «Nauczycielu, tę kobietę dopiero pochwycono na cudzołóstwie. 5 W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować. A Ty co mówisz?» 6 Mówili to wystawiając Go na próbę, aby mieli o co Go oskarżyć. Lecz Jezus nachyliwszy się pisał palcem po ziemi. 7 A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień». 8 I powtórnie nachyliwszy się pisał na ziemi. 9 Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku. 10 Wówczas Jezus podniósłszy się rzekł do niej: «Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?» 11 A ona odrzekła: «Nikt, Panie!» Rzekł do niej Jezus: «I Ja ciebie nie potępiam. – Idź, a od tej chwili już nie grzesz!»

 • Nie jesteś w stanie nic z tym zrobić.
 • Z wolnej woli odejdą ci, którzy żyją zgodnie z dekalogiem.
 • Reszta pozostanie po ciemnej stronie.
 • Czy papież to Antychryst ?
 • Nie ma powodu, aby tak myśleć.
 • Ale doktryna jest jedna. Tak albo nie.
 • Nie powinien się zgadzać.


23. 10. 20 r. Warszawa.

Przychodzi mi coś do głowy.

 • Gdzie ty właściwie będziesz mieszkać, gdy się zamienisz w „kaptura” ? Kiedy znikniesz ?
 • Jest taka miejscowość Eliaszowo.
 • ……… – zaczynam się śmiać.
 • Jest miejscowość Józefowo, może być i Eliaszowo.
 • A gdzie to Eliaszowo ?
 • Się zdziwisz, zobaczysz …

Dzwoni córka i roztrzęsionym głosem mówi …

 • Miałam niesamowitą wizję ! Jak się obudziłam to dziękowałam Bogu, że jestem w swoim łóżku.
 • Jestem na parkingu podziemnym, dużym. Stoję autem centralnie po środku. Nagle czuję pod stopami jak się zaczyna trząść ziemia i falować tak jak pokrywka na garnku, gdy się mocno gotuje. Czuję to dokładnie pod stopami i słyszę niesamowite wrzaski, piski z piekła. Straszne piski diabłów. Zastanawiałam się co się dzieje, bo to były straszne jęki. Buzowało, dymiło, słychać było, że się tam diabły kotłują. Zobaczyłam nagle przed sobą w oddali tatę w długim czarnym płaszczu. Powiedział …
 • Kolejne diabły z piekła wychodzą do tego świata.
 • Pod nogami cały czas się kotłowało, ziemia się ruszała, falowała – powtarza przestraszona. Ja to wszystko czułam pod sobą, namacalnie. Tata był bez emocji.
 • Wow …. To bardzo ważna wizja. Ciekawe dlaczego miał na sobie czarny płaszcz ?
 • Czarny oznacza skromność.

Bez emocji. Wcale mnie to nie dziwi.Dopisane 21. 04. 2021 r.

Gdyby nie wczorajszy komentarz Stefana, nie wpisałabym tej wizji o nadchodzącym Metatronie. Czy to jest jakiś absurd ? Proszę uważnie przeczytać …

1. Henoch  (hebr. Chanoch, od chanech = poświęcić) – według tradycji biblijnej, był szewcem; syn Jareda (Rdz 5,18); żył w siódmym pokoleniu po Adamie, tj. jeszcze przed potopem, w szczególnej przyjaźni z Bogiem; miał się też urodzić już obrzezany i żyć 365 lat. Dzięki skromnemu, moralnemu i pełnemu pobożności życiu znalazł się wśród dziewięciu sprawiedliwych mężów, którzy zasłużyli sobie na wniebowstąpienie. W towarzystwie aniołów spacerował po raju, zgłębiając mądrości niedostępne zwykłym śmiertelnikom; m.in. poznał zasady obliczania roku przestępnego, astronomicznych cykli; posiadł wiedzę na temat konstelacji gwiezdnych. Z postacią H. związana jest bogata literatura rabiniczna (midrasze; apokryfy i pseudoepigrafy), nie wspominają o nim jednak tan(n)aici. Także w księdze Zohar, podobnie jak i we wcześniejszej literaturze mistycznej, znajduje się wiele szczegółów dotyczących życia H., zaczerpniętych ze starszych legend, według których H. został Metatronem, najpotężniejszym z archaniołów; jest duchowym przewodnikiem ludzkości i od czasu do czasu pokazuje się ludziom. Przy tym mistycyzm żydowski łączy posta H. z postacią proroka Eliasza, którego uważa za wcielenie H. (podobnie jak i Melchizedeka). https://delet.jhi.pl/pl/psj?articleId=13883

Równie dobrze Hanka mogłaby powiedzieć; nadchodzi Eliasz. Nadchodzi Henoch.

- I zesłał Ojciec Henocha na ostatnią chwilę. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2018/01/11/i-zeslal-ojciec-henocha-na-ostatnia-chwile/ 
- Eliasz i Henoch są trzymani na ostatni czas. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2020/12/22/eliasz-i-henoch-sa-trzymani-na-ostatni-czas/ 
- Przywołał Ojciec Henocha. 
http://rozmowyzniebem.pl/wp/2021/03/22/przywolal-ojciec-henocha/ 

35 przemyśleń nt. „Nadchodzi Eliasz.”

 1. Odnośnie szczepionek rozmawiamy. Podam swój przykład z życia wzięty. Ja się nie szczepilam i nie zamierzam ale nie mówię tego zatwardziale. Jeśli okaże się z czasem że moja wizyta u stomatologa będzie zależna od okazania dowodu zaszczepienia pewnie się zaszczepię. I nie sądzę, że przez ten akt potępi mnie Bóg i że w ten sposób okażę podległość „światowemu rządowi”. Sytuacje wymagające oddania dowodu wiary w Boga jeszcze nadejdą. Tak czuję.

  Ale przykład mojej koleżanki, pracującej w służbie zdrowia jest inny. Na nią od samego początku wywierany jest nacisk na przyjęcie szczepionki. Ciągłe wzywanie na rozmowy do dyrektora, naciski przez współpracowników, gnębienie psychiczne, zabranie nagrody pieniężnej, polecenie służbowe. Długo już się męczyła. Nie chciała przyjąć szczepionki bo uważała, że ten sposób sprzeciwi się Bogu. A bardzo Go kocha. Wszystko dla Niego.
  Żyła w ciągłym stresie, napięciu, brakiem pokoju w sercu.
  Kilka dni temu długo rozmawiałyśmy. Ona żaliła się że jeśli przyjmie szczepionkę zawiedzie Boga. Że już nie może tak żyć. Że najwyżej zwolni się z pracy.
  I teraz pytanie…czy Bóg wymaga od nas takich zachowań, które w żaden sposób nie przyczyniają się do Jego chwały.
  Wszystko zależy od sytuacji. I tu mamy wykazać się rozumem przy zachowaniu wolnej woli.
  Po to wymyśla się szczepionki żeby chroniły i żeby dokonywał się postęp na świecie.
  A że my mamy taką wiedzę, że nie będą one skuteczne na mutanty to już zupełnie inna kwestia.
  Przecież przeciętny człowiek nie ma takiej wiedzy.

  1. Szczepionki, przeanalizujmy to jeszcze raz.
   Mówią, że to zmowa rządów w celu depopulacji. A więc musiałyby się zmówić Chiny, USA, Rosja, Wielka Brytania. Czy to jest możliwe widząc co sie dzieje na świecie ? Kiedy USA oskarżają Chiny, Chiny USA, Rosja wszystkich, itd ?
   Po drugie; najszybciej i najwięcej na początku szczepionek zakupił Izrael, naród wybitnie sprytny, podejrzliwy i ostrożny. Spisek węszy wszędzie, a służby wywiadowcze ma najlepsze na świecie. Dlaczego to te właśnie szczepionki miałyby być bronią biologiczną, kiedy istnieje wiele innych i to od lat i jakoś ludzkość funkcjonuje ? Czy tworząc szczepionki kraj taki jak USA chciałby zdepopulizowac swój własny naród ? Dziwne, jeśli to jego własny naród przynosi krajowi konkretne, namacalne pieniądze. Kraj, który chciałby zniszczyć własnych ludzi podcina wszystkie gałęzie swojego drzewa. W tej chwili obserwujemy rywalizację między koncernami o zyski i prawdziwe niebezpieczeństwo tkwi w tym, że jakość tych szczepionek może być z tego powodu dość wątpliwa. Taki jest mój punkt widzenia.

   1. Ciąg dalszy losów koleżanki:
    Pogadałyśmy jednego wieczoru. Każda z nas kochająca Boga przedstawiła swój punkt widzenia. Z mojej strony radą było tylko (albo aż) żeby na spokojnie porozmawiała z Bogiem a On jej na pewno odpowie (w jakikolwiek sposób).

    Na chwilę obecną jest już zapisana na termin szczepienia, czuje wreszcie spokój i radość z uwolnienia się od błędnych przekonań.

  2. „Na nią od samego początku wywierany jest nacisk na przyjęcie szczepionki. ”
   I to jest w tym wszystkim najgorsze, gorsze od samej szczepionki.
   Przypomniała mi się z kolei historia koleżanki mojej teściowej, która była lekkoatletką i usuwała ciąże dla sportu, bo jej kazali. Teraz wygląda jak na swój wiek bardzo dobrze ale źle się czuje ze swoją samotnością, że nie ma dziecka na starość.
   Nie jest to historia analogiczna całkiem, bo jej waga jest cięższa ale czasem Bóg stawia nas przed takim trudnym wyborem.

   „W latach 60-tych XX wieku uznano tam, że ciąża może być stosowana jako forma dopingu.Zmiany zachodzące wówczas w organizmie kobiety – zwiększenie głębokości oddechu czy wzrost objętości krwi – miały pomagać w uzyskaniu lepszych wyników na igrzyskach olimpijskich, co wówczas dla władz socjalistycznych było niezwykle istotne. Dlatego też w odpowiednim czasie przed zawodami zawodniczki z NRD zachodziły w ciążę, by po imprezie dokonywać aborcji.Podobne praktyki miały być stosowane również w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Przed igrzyskami olimpijskimi w Meksyku w 1968 roku grupie gimnastyczek zakomunikowano, że jeśli nie zajdą w ciążę, zostaną wyrzucone z ekipy. Po imprezie każda z 15 zawodniczek dokonała aborcji.”
   httpss://www.google.pl/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/la/693590/aborcja-powszechna-w-sporcie-to-wyznanie-szokuje
   Zauważcie, że był używany argument naukowy, że „zwiększenie głębokości oddechu czy wzrost objętości krwi – miały pomagać w uzyskaniu lepszych wyników „.

   1. Szok jeśli chodzi o takie zachodzenie w ciążę dla samego dopingu. Jak niska musi być świadomość takiej osoby. Ale nie będę udawać takiej mądrej bo mam nastoletnie dzieci i mimo, że wychowywałam je zgodnie z przykazaniem”nie zabijaj” teraz mój 19 letni syn jak się wypowiedział to mi włosy dęba stanęły. „Że takie dziecko będące w brzuchu to nie człowiek i można usunąć”.Przez moment była złość, gniew, bezsilność ale stwierdziłam, że to smykałka czarnego i chce mnie z równowagi wyprowadzić. Dziecko jeszcze młode i mało wie. Modlę się za niego ciągle i wierzę, że kiedyś zmieni pogląd.

    1. I doszliśmy do tematu strajków.
     „Że takie dziecko będące w brzuchu to nie człowiek i można usunąć”
     Jeśli takie dziecko, co ma rączki i nóżki to nie człowiek, to co powiedzieć o zapłodnionej komorce jajowej, co powiedzieć o szczepionkach robionych na tych komorkach. Ta granica się przesuwa coraz dalej i można by powiedzieć za Piłatem: „Cóż to jest prawda?”
     Dlaczego o tym piszę? – bo jestem farmaceutą i mam wyrzuty sumienia, że sprzedaję tabletki antykoncepcyjne, które mogą powodować efekt wczesnoporonny, bo mimo, że hamują owulację, do owulacji jednak może dojść i czasem dochodzi, a wtedy może dojść do zapłodnienia, a zapłodnione jajo czyli początek życia ludzkiego nie może się zagnieździć w macicy, bo działanie tabletki mu to uniemożliwia.
     http://archiwalna.pro-life.pl/wp-content/uploads/2013/12/SZ.1.2005-Srodki-wczesnoporonne.pdf
     Wiele osób także wierzących nie zdaje sobie z tego sprawy albo po prostu w to nie wierzy, bo zakłada, że zlepek komórek to nie człowiek. Czasem mówię, o tym pacjentom ale nigdy mi sie jeszcze nie zdarzyło, żeby ktoś zrezygnował z tego rodzaju antykoncepcji.
     Pytałam się Ojca dlaczego jestem taka nieskuteczna? –
     Trafiłam ostatnio na ten filmik z udziałem prezesa fundacji „Małe stópki” T. Kancelarczyka:

     https://www.youtube.com/watch?v=DPSgeuq383A

     Uderzyło mnie to Słowo Boże: „Wtedy uczniowie zbliżyli się do Jezusa na osobności i pytali: «Dlaczego my nie mogliśmy go wypędzić?..Ten zaś rodzaj złych duchów wyrzuca się tylko modlitwą i postem” Mt17.14-21
     Podjęłam modlitwę w tej intencji i adoptowałam nienarodzone dziecko.
     A najlepsze było później jak znajoma za jakiś czas zaproponowała mi margaretkę właśnie za Tomasza Kancelarczyka :). Oczywiście ją przyjęłam i wiem, że to potwierdzenie od Ojca, że weszłam na właściwą drogę, która doprowadzi mnie kiedyś do skutków : „Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: „Przesuń się stąd tam!”, a przesunie się.” Mt17.20

 2. Pytanie o trochę bardziej przyziemne wydarzenia.

  Czy na Ukrainie wybuchnie teraz wojna?
  Dziś w nocy obudziłem się z myślą, że będzie wojna między Rosją i Ukrainą i Polska wyśle tam swoje wojska.
  Byłem bardzo przestraszony bo miałem myśl, że mój syn zostanie powołany do armii i tam pojedzie.
  Ja wiem, że Ojciec odpowiedział wskazując na wulkan, że odechce się wojenek, ale to nie znaczy, że wojny nie będzie.

  Pamiętam, że umieszczałem tutaj taką ciekawą wizje z youtuba pare miesięcy temu jakiegoś wizjonera. Mówił o wojnie na Ukrainie z naszym udziałem i o jakimś mnichu który przejmie kierownictwo w Polsce. Trudno mi to teraz odnaleźć.

  1. Szczerze wątpię, abyśmy tam posłali wojska. Nie posłaliśmy wcześniej, to i teraz nie poślemy. Ze słów Ojca wynika, że faktycznie nawet jeśli dojdzie do czegoś tam, to raczej długo to nie potrwa. Putinowi nie zależy na wojnie międzynarodowej, on chce załatwić swoją sprawę co do Krymu. Według raportu Krym usycha z braku wody i to dosłownie. On chce przejąć ziemie,, aby dostarczać swobodnie wodę rurociągami, które w tej chwili Ukraina zamknęła. Tak wynika z raportu wojskowego, na ile to jest prawda, nie wiem.

   A co do wizji, przypomnij sobie chociaż osobę.

   1. No już znalazłem:

    https://youtu.be/-Ia96bJqx1g

    Na dzień dzisiejszy to wszystko brzmi tak nieprawdopodobnie, że trudno w to uwierzyć.
    Ale jest pewna część wspólna do tego co ostatnio Jackowski mówił.
    Jackowski mówił, o jakimś ataku na Wałbrzych i te okolice – w tej wizji mowa o ataku Niemców.
    No i zaangażowanie wschodniej części Polski w sytuację na wschodzie, o tym też Jackowski mówił.

    Putinowi oczywiście chodzi o wodę dla Krymu, ale sytuacja może wymknąć się spod kontroli, jeśli Ukraina stawi zaciekły opór, którego Putin się nie spodziewa. A jeśli do tego jeszcze Nato w jakiś sposób zaangażuje się, to może być groźnie.
    Wszyscy analitycy podkreślają, że przez 7 lat od zajęcia Krymu i Donbasu, Ukraina bardzo wzmocniła armię i to już nie będzie wyglądać jak w 2014.
    A do tego chyba USA bardzo na ręke byłaby wojna z Rosją na nie swojej ziemii i nie swoimi ludźmi.

    1. Pomyśl logicznie, dlaczego Niemcy mieliby zaatakować Polskę?
     Dla mnie to jest niedorzeczne, chyba, że chcą nasze szczepionki. 🙂
     A co do Jackowskiego…Mam nadzieje, że się myli i tym razem.

     1. Oj Niemcy są nam bardzo nieprzyjaźni. Jak na razie wyraża się ich agresja na podłożu politycznym. Przecież te wszystkie ataki Komisji Europejskiej czy Parlamentu to sprawka Niemiec.
      To Niemcy sterują polską opozycją, która nieustannie atakuje PiS.
      Do tego Niemcy trzymają sztame z Putinem. Nawet Radosław Sikorski z PO powiedział, że Nord Stream 2 to taki drugi pakt Ribbentrop-Mołotow.
      W tym roku wybory w Niemczech, CDU spada w sondażach na pysk, za to Zieloni i Lewica rośnie, a to są ugrupowania skrajnie lewackie i do tego pro-rosyjskie. Jeśli one zdobyłyby władzę, to wszelkie hamulce wobec agresji na Polskę im puszczą.

      A czemu Wałbrzych? A to nie czasami okolice kompleksu Riese? Może coś tam jednak mają zakopane.
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Riese

     2. Niemcy to NATO. Nie widzę w tym żadnej logiki, gdyby mieli wejść do Polski.

      Ostrożnie z Jackowskim. On już jechał po koszule do Gdańska, bo twierdził, ze dojdzie do przejęcia Polski.
      Przez rok mawiał, że wirusa nie ma dopóki sam się nie zaraził. Tak więc … https://i.imgur.com/jV4hebW.jpg

     3. Do tego co podał Stefan dołączam wizję Adama-Człowieka. http://adam-czlowiek.blogspot.com/2012/04/adam-czowiek-30-sierpnia-2011-wizja.html.

      Pani Olu,
      Niemcy nigdy nie pogodzili się z tym, że zabrano im Prusy, Śląsk, Pomorze. Skoro ich nie mogą mieć, to je zniszczą, aby i nam nie służyły. Mieszkam na tych terenach. U nas pierwsze domy zaczęto budować w latach 60-tych, dlatego, że uważano – po co budować skoro wnet Niemcy przyjdą zabiorą.
      W innych przepowiedniach jest informacja, że Polska, a właściwie Unia państw słowiańskich, której ma przewodzić Polska ma być wielokrotnie większa bo od Łaby po Kaukaz i od Bałtyku po Bosfor, a Hagia Sophia nie będzie meczetem, tylko ponownie świątynią chrześcijańską.
      Po tej „zawierusze”, która ma przyjść wszystko będzie inne, mapy też będą nowe, bo niektórych lądów , miast nie będzie, a powstaną nowe.

     4. Odnośnie wizji Adama. Pantera jest synonimem szatana, diabla. Ona również występuje w AJ.
      Wojska przetaczające ze wschodu i zachodu to nie wojska dosłownie, a żołnierze gacka. Przekładając to na „polski”.
      Proszę zwrócić uwagę jak atakowana jest Polska z prawa i lewa dzisiaj. Lewactwo zachodnie i neokomunizm z prawej.

      „Anioł, który stał przez cały czas przy mnie, pociągnął mnie i nagle zauważyłem ciemne chmury, po których biegła czarna pantera. W pysku trzymała coś w rodzaju trąby, jakby rogu. Za nią biegli ludzie, którzy krzyczeli i bluźnili przeciwko Bogu i krzyżowi: ”Nie chcemy Boga, nie potrzebujemy Jego praw, po co nam taki Bóg, który nie pozwala nam zabijać i kraść. Nie chcemy krzyża. Ten znak nas drażni. Trzeba go wyrzucić z publicznych miejsc, aby nikomu nie przypominał o religii. Wolności, wolności, wolności!” Tych krzyczących ludzi było coraz więcej, ale widziałem, że mieli kajdany na rękach. W innym miejscu widziałem ludzi siedzących w wygodnych fotelach i czytających gazety. Teraz słyszałem już tylko ludzi modlących się w kaplicy.”

      Będzie nam trudno zachować dekalog jaki nam dano. Niedawno „gościliśmy u siebie elektryka”, który naprawiał kontakty. Nie rozmawialiśmy prawie w ogóle z nim, bo miał zrobić co miał, ale odebrał telefon. Podczas rozmowy umawiał sie z kimś na drogę krzyżowa. Mocno nas to zaskoczyło i zaczęliśmy z nim rozmawiać. Okazał się bardzo gadatliwy. Opowiedział cos istotnego. Kiedy wraca jego dziecko ze szkoły ciągle dochodzi do awantury, ponieważ dzieciak przynosi nowe nauki do domu i mówi, że LGBT jest super, że Jezus nigdy nie istniał, a Boga to w ogóle nie ma. Pomnóżmy ten przypadek przez tysiące. Idzie nowe pokolenie, które będzie kompletnie wyjałowione z zasad. Naciski środowiska, szkoły, nowa ideologia światowa, że na przykład każda religia jest szkodliwa to wszystko idzie ze świata. To jest to wojsko, które Adam widział.

 3. Uśmiałam się z dzisiejszego wpisu, że w sumie takie poważne sprawy są przekazane w taki prosty i zabawny sposób: „Zgłupiała, czy co ? Piotruś ?!!! Piotrusia się boi ? – nie mogę zrozumieć jej tego przerażenia, bo przecież Meti to Piotruś.”

  A jednak Piotruś bedzie budził przerażenie..dlaczego?

  ” A nad nią na niebie kłębiące się w jednym miejscu chmury. Kotłowały się tak gwałtownie jakby ktoś lub coś miało z nich się zaraz wyłonić.”

  No mi się kojarzy ciagle ta chmura z tym obłokiem z AJ:

  „Potem ujrzałem:
  oto biały obłok –
  a Siedzący na obłoku, podobny do Syna Człowieczego,
  miał złoty wieniec na głowie,
  a w ręku ostry sierp.
  I wyszedł inny anioł ze świątyni,
  wołając głosem donośnym do Siedzącego na obłoku:
  «Zapuść Twój sierp i żniwa dokonaj,
  bo przyszła już pora dokonać żniwa,
  bo dojrzało żniwo na ziemi! ”

  A co znaczy „kompletnie płaską, wielką równinę” ?

  Mam tylko jedno skojarzenie, jak czytałam kiedyś Emmerich, to ona opisywała, że przed grzechem pierworodnym ziemia była płaska, dopiero grzech sprawił, że wszystko zaczęło sie rożnicować na wyższe, niższe, lepsze, gorsze itp. Dlatego kojarzy mi się to z przywróceniem odwiecznie ustalonego porzadku, że będzie wszystko wyprostowane.

  1. Tam gdzie Ja jestem nie ma wrogów.
   To z kim walczycie, po co to wszystko?
   Na ziemi niczyjej o dobre dusze.
   A o złe nie?
   Nie myl złe z zagubionymi.

   Ziemia niczyja w wizjach jawi się jako polana, równina, coś pomiędzy Niebem a piekłem. Piotr miał takie wizje wielokrotnie.” http://rozmowyzniebem.pl/wp/2016/12/15/ratujac-jedna-dusze-ratujesz-miliony-modlac-sie-za-wszystkich-modlisz-sie-za-siebie/

   Wizje z równiną miał również Ojciec Pio i to jest zastanawiające. „Ziemia niczyja” ma swój sens. Walka o człowieka nie może się odbywać w Niebie, bo tam nie ma wojen, itd. Nie może odbywać się też w piekle. Odbywa sie gdzieś pomiędzy. I symbolem tego jest właśnie ta płaska przestrzeń, równina. Nawiązanie do Emmerich jest też logiczne. W każdym razie ta charakterystyczna płaska powierzchnia jest charakterystycznym symbolem walki duchowej.

   Zobaczyłem się u boku majestatycznego mężczyzny rzadkiej urody, jaśniejącego jak słońce. Wziął
   mnie za rękę, mówiąc: «Chodź do mnie, bo przystoi ci walczyć jak waleczny wojownik!», i
   zaprowadził mnie na przestronne pole, gdzie było mnóstwo ludzi podzielonych na dwie grupy. Z jednej strony zobaczyłem mężczyzn o bardzo pięknych twarzach, obleczonych w jasne i śnieżnobiałe szaty. Po drugiej zaś stronie ujrzałem grupę mężczyzn o przerażającym wyglądzie, ubranych w czarne szaty, niczym mroczne cienie. Między tymi dwiema grupami była pusta przestrzeń, a ja zostałem postawiony pośrodku przez mojego duchowego przewodnika. Wtedy powiedziano mi: «Podejmiesz walkę z tymi mężami o ponurych i przerażających czarnych twarzach!» ”. Tak Ojciec Pio poznał misję, którą powierzył mu sam Chrystus — został wybrany do walki ze złym duchem o ludzkie dusze. http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/gop70-specjalna.htm

 4. Kiedyś już o tym pisłam .Wszystko jest opisane dokładnie
  anie pisze:
  Luty 4, 2021 o 7:17 pm
  I jeszcze taka ciekawostka
  W Księdze hebrajskiej Henoch to Metatron.
  Ustanowiony aby służyć Tronowi Chwały w każdy dzień.
  Zasiadajacy w Niebieskiej Radzie
  Anioł nad Aniołami .

   1. „Bunt już się dokonuje, ale w tajemnicy, gdyż ten, który go powstrzymuje, najpierw musi zostać usunięty, wtedy Buntownik ukaże się otwarcie”.
    Kiedy Chrystus powiedział: „Ten, który go powstrzymuje” mówił o Papieżu. Tak więc jeśli prześladowcy Papieża zdołają go usunąć, wtedy Buntownik, który sam jest szatanem, pojawi się otwarcie.”
    „3 października 1994
    Mój Kościół będzie musiał znieść wszystkie te cierpienia i zdrady, które Ja sam zniosłem. Jeszcze jeden raz jednak muszą się wypełnić Pisma mówiące: «Uderzę Pasterza, a rozproszą się owce». Bądźcie więc posłuszni temu Pasterzowi, cokolwiek się stanie; jemu pozostańcie wierni, nie – żadnemu innemu. Wasz Pasterz zostanie uderzony… a jęki Mojego ludu przeszyją Niebiosa. Kiedy Moje miasto będzie już tylko polem ruin, ziemia się rozstąpi, rozerwie i zostanie wstrząśnięta.”

    https://www.teologia.pl/Biblia_k/franciszek.htm

    1. To tyczyło się papieża JPII, zresztą podobnie było w pismach księdza Stefano Gobi ( proszę sprawdzić roczniki zapisków), papież BenedyktXVI to dosłownie „ ten , który powstrzymuje niegodziwca”, bo kiedy zostanie usunięty ( gdyż jeszcze modlitewnie i cierpieniem spełnia rolę Namiestnika Chrystusowego- dokładnie czytając jego pismo o usunięciu się w cień , pisze o tym i nie zdjął białej sutanny) wtedy dokona się jawna zdrada i otwarta droga dla Antychrysta( osoby), który poprowadzi fałszywy kościół pod płaszczykiem zmienionej liturgii i głoszonych herezji mieszanych ciut z Prawdą dla wiarygodności. To dopiero przed nami, a Franciszek już się sprzeniewierzył i nie broni prawdziwej czystej Doktryny Katolickiej na której straży powinien stać , jako Wikariusz Chrystusa. Boże miej nas w swej opiece i przywróć „ niewidomym” wzrok a , „głuchym” słuch .
     Ps I jeszcze jedno, szczepionki na covid to nie szczepionki tylko urządzenia medyczne, proszę prześledzić wiele publikacji i raportów ważnych nawet światowej sławy lekarzy, wirusologii etc którzy są niedopuszczani do meinstramowych mediów, bo Prawda ujrzałaby światło dzienne i nastąpiłby bunt miliardów, tak jak teraz są poddani panu demonowi, który jeszcze bardziej poprzez to urządzenie chce zawładnąć duszami ludzi , których zniewolił już . Przykre to , ze ludzie zamiast nawracać się i wołać o pomoc do Boga ulegają histerii wywoływanej poprzez szatańskie media.

     1. Wtrącę się lekko … Pozwolę się nie zgodzić ani z tezą co do Franciszka, ani co do szczepionki. Szczepionka to szczepionka.

     2. Też lekko wtrącę się i dopowiem, jak Tato nie zabrania Nam tego szczepienia to niech piszą i mówią wszyscy co tylko chcą, Nas to nie rusza. Czy ja się chełpię?
      Nie, jak coś Nam będzie zagrażać to się tutaj Wszyscy o tym od Taty dowiemy.

     3. „jak Tato nie zabrania Nam tego szczepienia..”

      Tato nam niczego nie zabrania, bo dał nam wolna wolę, więc wybieraj człowieku w swojej wolności..

      Tato powiedział:
      „Żadnego leku nie znajdą.
      Nie zdążą… Jak wymyślą, będzie już inny.
      Lekarstwo jest we Mnie.”
      http://rozmowyzniebem.pl/wp/2020/10/17/przypomna-sobie-o-mnie/
      To znaczy, że szczepienie nic nie da, więc po co się szczepić. Zresztą to już widać po służbie zdrowia, ktora sie zaszczepiła, a przychodni dalej nie otwierają, więc czemu to ma służyć?
      „Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyście nie pomarli». Wtedy rzekł wąż do niewiasty: «Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło. ”

      Analogicznie jak się zaszczepimy to poznamy czy to działa czy nie i na własnym przykładzie w wyniku eksperymentu medycznego na masowa skalę przekonamy się o dobrych i złych skutkach.

      https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prof-dr-roman-zielinskiw-szczepionce-otrzymamy-inwazyjna-czastke-podobna-do-zlosliwego-wirusa-lub-zlosliwych-komorek-nowotworowych-2020-12
      https://stolikwolnosci.pl/profesor-roman-zielinski-odpowiada-34-naukowcom-z-pan/
      https://stolikwolnosci.pl/epidemiolog-dr-zbigniew-halat-szczepionka-mrna-powoduje-choroby-autoimmunologiczne/

 5. Witam wszystkich ,natrafiłam dzisiaj na Orędzie Czasów Ostatecznych Jezusa dobrego pasterza z dnia16.04.21 w którym Jezus mówi -Henoch i Eliasz jest już wśród was oraz mówi o ich roli w czasach ostatnich Tytuł Antychryst jest już wśród was ,nie widziałam tych orędzi wcześniej ale z treści wnioskując są bardzo przekonywujące. Adalu ty umiesz przenieść adres .więc może pomożesz?

  1. Mario, niestety nie udała mi się ta sztuka bo nie mam konta na fejsie. Proponuję wkleić tutaj to, co tam jest z tego 16 kwietnia 21. i po sprawie.

   … Nadchodzi Eliasz.

   Byłby już czas, ku temu !!!
   Zamknąłby usta wszystkim demagogom i auto – lansjerom szukającym poklasku oraz wprowadziłby jeden front działania.

   … i z wolnej woli odejdą ci, którzy żyją zgodnie z dekalogiem.
   Ja będę ostatni z zabranych w tej łasce Taty dla Nas wszystkich, zamknę szereg. Tak właśnie będzie, tak jak Ola Nam tutaj napisała.
   !!! Zostało to mi bardzo szczególnie i osobliwie wyraźnie pokazane.

   … widzę że już to jest i super.

   1. Ek, co boisz się bo jakaś niespójność się pokazała.
    A bo to jedna, pełno tego bełkotu.
    Co z tym zrobisz?
    Przemodlę i nie mam zamiaru się bać i powiem Nam tutaj, za blisko jesteśmy Taty. Widać to tutaj wcześniej na podstawie faktów było, to i ufajmy zawzięcie w finezję Taty.
    Jest pomsta za moich świadków ???
    Tak. Ci którzy wystąpią przeciwko będzie odebrane im ich błogosławieństwo i w to miejsce dane będzie im przekleństwo.

    1. Napisałem o paruzji to i napiszę co być może nastąpi a intuicyjnie czuję, że tak właśnie się stanie. My nie będziemy świadkami tych wszystkich okropieństw czekających tę ziemię, czyli walki Metatrona i wszystkich tych zapowiadanych okropieństw. To dotyczy tych pozostawionych tutaj. My zostaniemy zabrani do Nowej Ziemi z klamotami, być może i wiernymi mini kopiami tej naszej dającej na początku poczucie normalności kawałkiem rzeczywistości teraźniejszej, po to, aby nie doznać szoku wyobcowania na zupełnie nowym i niezrozumiałym, chociaż bajecznie pięknym świecie. To będzie po to aby każdy jakiś stary swój kocyk przytulił , popatrzył na znajome przedmioty, bo wtedy w tym przejściowym okresie w taki sposób dozna ulgi, dlatego że, będą w Nas wspomnienia i sentymenty też się czasem pojawiały. Będziemy tam wzrastać, uczyć się i dojrzewać, każdy do swojej pełni i wtedy dopiero udamy się do naszym mieszkań w NIEBIE. Wtedy kiedy już będziemy zupełnie gotowi na taką podróż w samodzielność.
     Po co się to teraz tak dzieje, po co ci wybrani i gdzie, do czego zostali wybrani?
     tutaj są odpowiedzi i będą następne bo cykl Hierarchia anielska dopiero co ruszył bo w dniu 15 kwi 2021
     https://www.youtube.com/channel/UClTxP_IMzh7obwJhwh
     WVxeA/playlists
     p.s wspomniałeś coś Stefan o Izajaszu ???
     – sam jestem pod wrażeniem jak to wszystko logicznie się klei !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.